(+48) 600-926-613 rezerwacje@zatokamew.pl

ZOBACZ, CO JEST GRANE

Atrakcje i wydarzenia

WITAJ W

ZATOCE MEW

Chcemy, żeby Twój wypoczynek był taki, jak potrzebujesz: relaksacyjny i spokojny lub pełen ciekawych przygód. Dlatego na blogu znajdziesz dodatkowe informacje na temat wydarzeń i atrakcji w okolicy Władysławowa. Będziemy tu pisać o naszych domkach, będziemy się dzielić naszymi pomysłami jak spędzić wakacje we Władku i okolicy i co się tu dzieje także po sezonie.
A dzieje się niemało!

WIĘCEJ O NAS

To wyjątkowe miejsce nad polskim morzem nazwaliśmy Zatoka Mew.

Nasze całoroczne domki nazwaliśmy Zatoka Mew, bo mamy tu piękny widok na Zatokę Pucką, Półwysep Helski i morze Bałtyckie i dlatego że mewy często goszczą nad naszymi głowami.

Władysławowo jest dla nas szczególne, bo połączyło nas 22 lata temu. Połączyło Damiana i Marzankę. Połączyło północ z południem. Bruneta z blondynką. Kaszubę ze Ślązaczką.
I choć wtedy stanowczo twierdziliśmy, że nie będziemy mieć dzieci, dzisiaj mamy w domu dwie fantastyczne nastolatki przyprawiające nas o siwe włosy.

Stworzyliśmy tutaj zakątek dla wszystkich. To domki dla rodzin z małymi dziećmi, dla rodzin z nastolatkami, dla rodzin bez dzieci – ważne byśmy się wzajemnie szanowali i dbali o wypoczynek każdego z osobna, bo każdy z nas zasługuje na wspaniały urlop.

Oddajemy Wam nasze domki z tarasem, grillem, miejscem na ognisko, placem zabaw, boiskiem do siatkówki na wszystkie dni w roku. Domki można wynająć na wakacje, zimowisko, majówkę, święta czy Sylwestra. Na pogodne dni i na niepogodę.
Wszystkie domki mają centralne ogrzewanie i kominek więc chłodniejsze dni nie będą Wam straszne!
A każdy domek jest inny i ma swój niepowtarzalny klimat.

Zawsze z chęcią odpowiadamy na Wasze pytania o właściwy wybór domku, bo każdy z nas ma swoje wymagania. My uwielbiamy gdy wczesnym rankiem budzi nas słońce, a Ty możesz przecież woleć pospać dłużej. Zadzwoń, napisz a My profesjonalnie Ci doradzimy.

O tym jaki jest nasz „nadmorski resort” jeszcze pewnie nie raz napiszemy, a tymczasem zapraszamy Was do zapisania się na nasz okazjonalny newsletter, bo od czasu do czasu wysyłamy informacje o wydarzeniach i ciekawych ofertach dla Was.

Do zobaczenia wkrótce podróżniku!

ZAREZERWUJ POBYT

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Zatoka Mew DOMKI Władysławowo

ul. Droga Chłapowska 33 b
84-120 Władysławowo

(+48) 600 926 613

rezerwacje@zatokamew.pl

Wydarzenia