(+48) 600-926-613 rezerwacje@zatokamew.pl

WITAJ

W ZATOCE MEW

Nasz kompleks domków letniskowych znajduje się w spokojnej części Władysławowa, z dala od miejskiego zgiełku, ciasnoty i kolorowych kramów . Odpoczniesz u nas przez cały rok, bo wszystkie nasze domki wypoczynkowe dla 4-8 osób w Zatoce Mew są ogrzewane, mają także kominek, grill i umeblowany taras.

Panoramę Władysławowa jak i widok morza możesz podziwiać z tarasu, albo siedząc przy kominku. Do plaży, dojdziesz spokojnym spacerkiem w około 15 minut, dojedziesz rowerem albo meleksem.

DLACZEGO WARTO

wybrać nasz domek

spokojna część miasta

wysoki komfort pobytu

bliskość morza

umeblowany taras z grillem i plac zabaw

przystosowane dla dzieci

w pełni wyposażone

dostępne przez cały rok

przyrządy i miejsca do ćwiczeń

parking

Jeżeli lubisz delektować się poranną kawą na słonecznym tarasie…

…czasem nawet w piżamie 🙂 Oczywiście słońca nad kompleksem Zatoka Mew nie zagwarantujemy ale nasze tarasy są tak zaprojektowane, że każdy domek wypoczynkowy ma nieograniczony dostęp do promieni słonecznych. Ucieszy Cię fakt, że będziesz mieć 18 m 2 tarasu na wyłącznosć, a najbliższy domek wypoczynkowy jest aż 5 m dalej! Daje Ci to swobodę podczas rozmów , poczucie nieskrępowania i komfort jakiego nie zapewni ci zdecydowana większość domków letniskowych w okolicy.

A co jeśli na niebie nie będzie słońca, tylko mewy nad głowami?

W domkach są książki, układanki i gry na leniwe dni i wieczory. I pamiętajcie: nie ma złej pogody nad Bałtykiem, są tylko niewłaściwie ubrani ludzie. W domkach znajdziecie pomysły na spędzenie dnia gdy pogoda nie jest plażowa.

Co jeszcze oferujemy?

Twój samochód będzie bezpieczny na wyznaczonym miejscu parkingowym na terenie domków letniskowych Zatoka Mew. Kosztowności i dokumenty możesz zostawić we własnym sejfie. Na plażę możesz zabrać nasz parawan, parasol i leżak. Żebyś tego wszystkiego nie musiał nosić, wypożyczymy specjalny wózek plażowy.

Jeżeli lubisz sport…

Ośrodek Zatoka Mew przygotował dla Ciebie na swoim terenie tor do jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach. Tuż koło naszych domków zaczyna się fantastyczna ścieżka pieszo-rowerowa. Możesz też pobiec przez łąki i pola, z którymi sąsiadujemy. Tuż obok pojeździsz konno. Bez problemu rozwiniesz i wysuszysz żagiel lub latawiec na trawniku obok domku. Zagrasz w siatkówkę czy badmintona.

Zarezerwuj wyjątkowy pobyt w Zatoce Mew dla całej rodziny już teraz!

project design 13design | SHABLON

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Zatoka Mew

ul. Droga Chłapowska 33 
84-120 Władysławowo

(+48) 600 926 613

rezerwacje@zatokamew.pl

O nas